od 2.6.2023 do 8.6.2023 bude probíhat inventura. Z tohoto důvodu Vás prosíme, abyste zaslali své objednávky co nejdříve, aby Vám bylo zboží zavezeno včas a měli jste dostatek našeho sortimentu po dobu inventury. Předem děkujeme za strpení při dodání v období inventur.

Pro partnery

E-shop pro obchodní partnery

Velkoobchodní e-shop, který Vám výrazně usnadní objednávání našich produktů!

Partnerský e-shop, který Vám usnadní a urychlí výběr našich produktů. Těšit se tak můžete na jednoduchý přehled celého našeho sortimentu, včetně aktuálních novinek. Pro usnadnění nákupu můžete nahlížet i do historie Vašich předchozích objednávek. Najdete zde vždy aktuální i akční ceny produktů. 

Pokud máte zájem se registrovat, zašlete Vaše kontaktní a fakturační údaje na email: obchod@dinotoys.cz. Kolegové z obchodu Vás budou kontaktovat a domluví se s Vámi na podrobnostech.

K  B2B eshopu

Zakázková výroba

Prezentujte svou firmu kreativně. Můžeme Vám nabídnout naše 30leté zkušenosti v oblasti výroby her, puzzle, karet i dřevěných obrázkových kostek. Vždy se snažíme vyjít vstříc všem Vašim potřebám. Hledáme řešení, které uspokojí Vaše přání za rozumnou cenu. 

K zakázkové výrobě

Pro školy a neziskové organizace

Na podporu škol a neziskových organizací jsme pro vás připravili speciální motivační program. Jako registrovaný B2B uživatel můžete čerpat jeho výhody naplno.

Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení na email: obchod@dinotoys.cz.

České hry a kvalitní hračky Dino Toys
Jsme česká rodinná firma. Naše práce je naším posláním. Tvoříme a rozvíjíme svět fantazie již 30 let.
Návody her online
Garantovaná záruka kvality
Doprava zdarma od 2 500 Kč
Hry od českého výrobce