Stylová výbava nejen na písek

Stylová výbava nejen na písek

„Písková sezóna začíná…“

letos si zatím děti pískovišť moc neužily, ale určitě se blýská na lepší časy, a tak je nasnadě udělat po zimě generálku stavebním strojům i doplňkového vybavení nezbytného na dolování tunelů, jam či pokládání stavebních základních kamenů na hrady, zámky a další architektonické skvosty, které začnou již velmi brzy vznikat na pískovištích, zahradách a později i na pobřežních plážích…..

Legendární plastová Tatra přiváží spoustu zábavy a možností!

Na hřišti, pláži, ale i doma mají děti spoustu pokladů k objevování a nákladu, který potřebují převézt. Při volbě hraček, které jim pomohou, nemusíte dělat kompromisy mezi atraktivním provedením, kvalitou a bezpečností. Máme pro vás tipy na lety prověřenou výbavu ryze české výroby, která vaše děti potěší venku i v pokojíčku.

tatra na písku.jpg

Klasika plná překvapení

Ikonický model Tatry 148 najdete po celé generace snad na každém hřišti a fenoménem zůstává i v dnešní době. U těch, které pochází od české rodinné značky Dino, si můžete být jisti, že jsou z potravinářského plastu bez ftalátů a získaly certifikát Bezpečná a kvalitní hračka. Vhodné jsou už pro děti od jednoho roku. Pokud chcete vozový park svého potomka doplnit o robustnější 72 centimetrů dlouhý model, můžete vybírat z legendární oranžové, ale také z modré, modro-červené, khaki nebo růžové varianty. Velká plastová Tatra je velmi odolná a v její výbavě nechybí praktické madlo, ani bezpečnostní aretace korby.  Za pozornost stojí i mimořádná nosnost celých 100 kg. To už je pořádná hromada písku, autíček, panenek a jiného důležitého nákladu. Sérii doplňuje bagr vyvinutý přímo do páru s velkou Tatrovkou. Malé stavitele nadchne pohyblivým otočným ramenem a masivní mechanicky ovládanou lžící. 

tatra piskoviste.jpg

Sbaleno na cesty

Na výlet, dovolenou, ale i do menších dětských pokojů nebo pro rodiče, kteří s sebou dětem na procházky nosí spoustu dalších nezbytností, je ideální volbou mini plastová Tatra 148. Měří pouhých 30 centimetrů, ale pokud jde o bezpečnost, kvalitu plastu i celého provedení, v ničem si nezadá se svou větší sestrou. Kromě oranžové nebo růžové tradiční sklopky si můžete pořídit také míchačku, valník nebo oblíbený bagr. Děti, které hoří nadšením pro požární techniku, okouzlíte hasičskou Tatrou 148. Jejím největším trumfem je bílý žebřík, který je nejen vysouvací, ale také otočný o 360 stupňů. V nabídce objevíte i vojenskou variantu s odnímatelnou plachtou. Všechny modely mají pohyblivé části, které děti baví. 

naloz tatru.jpg

Zábava pro celou rodinu

S Tatrou si společný čas naplno užijete, i když vám zrovna nepřeje počasí. Až čtyři hráče ve věku od pěti let spolehlivě zabaví desková hra od českého autora. Nese název Nalož Tatru a vy se v ní můžete stát nejlepším řidičem legendární tatrovky. Stačí chytře poskládat cihly, dřevo a kamení na korbu a zvolit nejkratší cestu od nakládky ke stavbě. Při hře si s dětmi procvičíte počty, ale i strategické uvažování. Navíc má variabilní herní plán, který přizpůsobíte podle vašich časových možností a věku hráčů. 

tatra pexeso.jpg

S motivem Tatry je v nabídce Dino například také karetní hra Černý Petr, dřevěné obrázkové kostky nebo různé druhy puzzle (15, 24 nebo 25 dílků).  Soustředění i představivost rodičů a větších dětí prověří originální pop-art puzzle s Tatrou. Mají 1 000 dílků, jsou vyrobeny z odolného kartonu a poskládat si z nich můžete nápaditý bytový doplněk.

České hry a kvalitní hračky Dino Toys
Jsme česká rodinná firma. Naše práce je naším posláním. Tvoříme a rozvíjíme svět fantazie již 30 let.
Návody her online
Garantovaná záruka kvality
Doprava zdarma od 2 500 Kč
Hry od českého výrobce